Amžiumi apribotų produktų pristatymas

Neseniai mūsų platformoje klientams pristatėme naujieną - galimybę užsisakyti amžiumi ribojamų produktų: alkoholinių bei energinių gėrimų.

Pokyčiai, atėję kartu su alkoholinių gėrimų pristatymu.

Patirtis kitose ir mūsų rinkose bei klientų atsiliepimai leidžia prognozuoti, jog pradėjus vykdyti alkoholinių gėrimų pristatymą, augantį užsakymų skaičių pajaučia visi, kurie nusprendžia priimti šiuos užsakymus. Na, o užsakymų skaičiaus kilimas padės jums padidinti savo pajamas!

Taip pat norime patikslinti, jog pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, užsakymų, kuriuose yra alkoholiniai gėrimai, galimybės vykdyti neturi mūsų kurjeriai - partneriai, kurie dar nėra sulaukę aštuoniolikos metų.

Ką daryti, jei nenoriu pristatyti užsakymų, kuriuose yra alkoholis?

Viskas išties labai paprasta: visų pirma, jei užsakymų su alkoholiniais gėrimais vykdyti nenorite - susipažinti su medžiaga būtinybės nėra! Taip pat, nusprendus atsisakyti šio tipo užsakymų vykdymo ateityje - būtinai apie tai praneškite mums per programėlę arba el. paštu - partnerslithuania@wolt.com, tam, kad mes galėtume išimti jus iš šio sąrašo!

Svarbu paminėti, jog atsisakius pristatyti alkoholinius gėrimus - nebus galimybės vykdyti užsakymų iš tų parduotuvių bei restoranų, kurie prekiauja šiais gėrimais. Tad, prieš priimant sprendimą, rekomenduojame į tai atsižvelgti, nes nuo to priklausys jūsų gaunamų užsakymų skaičius ir jūsų pajamos!

Ką reikia žinoti pristatant užsakymus Wolt platformoje?

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, alkoholinius gėrimus gali įsigyti asmenys, kuriems yra sukakę bent 20 metų. Prieš įteikiant užsakymą - labai svarbu šią informaciją patikrinti, paprašant kliento parodyti amžių patvirtinantį dokumentą.

Tinkami dokumentai yra:

1. Asmens tapatybės kortelė

2. Pasas

3. Vairuotojo pažymėjimas

4. Lietuvos migracijos tarnybos išduotas leidimas gyventi Lietuvoje

Netinkami dokumentai yra:

1. Studento pažymėjimas (LSP ir ISIC)

2. Gimimo liudijimas

3. Dokumentų kopijos.

Labai svarbu įsitikinti, jog pateiktas dokumentas yra galiojantis ir išduotas atitinkamų institucijų. Žemiau, su jumis dalinamės tinkamais ir netinkamais asmens tapatybės dokumentų pavyzdžiais.

Tinkami asmens dokumentai:

Netinkami asmens dokumentai:

Jei klientas negali patvirtinti savo amžiaus ar jam, užsakymo pristatymo metu nėra sukakę 20 metų - alkoholinius gėrimus įteikti griežtai draudžiama. Tokiu atveju, reikėtų kuo skubiau susisiekti su pagalbos komanda, klientui įteikti užsakymą be šių gėrimų ir gavus atsakymą iš pagalbos komandos - parvežti šiuos gėrimus atgal į parduotuvę ar restoraną. Už šį grįžimą jums bus kompensuota!

Kliento identifikavimo duomenų patikrinimo funkcija

Taip pat Wolt kurjerių-partnerių programėlėje turime kliento duomenų patikrinimo funkciją, padedančia jums lengviau atpažinti užsakymus su amžiumi apribotais produktais!

Kurjerių-partnerių programėlėje atsiimdami užsakymą iš karto galite pamatyti pranešimą ‘’Kliento ID patikrinimas’’, kuris indikuoja, jog užsakyme yra alkoholinių arba energinių gėrimų.

Prieš atiduodant užsakymą klientui, savo programėlėje matysite dar vieną priminimą apie tai, jog būtinai reikėtų patikrinti kliento tapatybę. Patikrinus tinkamą asmens tapatybės dokumentą ir atidavus klientui užsakymą, jums reikia pažymėti, jog suprantate, kad šio užsakymo sudėtyje yra amžiumi apriboti produktai, bei kad patikrinote kliento identifikacinius duomenis ir užtikrinate, kad klientas turi teisę atsiimti šį užsakymą:

Jeigu negalite patvirtinti kliento pateiktų duomenų bei užtikrinti, kad klientas yra tinkamo amžiaus, jums reikėtų nuspausti mygtuką ‘’Neturiu galimybės patikrinti ID’’.

Pažymėjus, jog negalite patvirtinti kliento identifikacinių duomenų, atsidarys pokalbis su mūsų pagalbos komanda, kuri padės suderinti likusius pristatymo žingsnius.