Įrangos užsisakymas/Keitimas/Grąžinimas

Šie Mūsų partneriai ‘’Allparcels’’ kiekvieną išduodamą įrangos dalį pateiks kaip jums yra patogu: galėsite įrangą atsiimti sandėlyje arba pasirinkti pristatymo į namus būdą. Nepriklausomai nuo siuntos gavėjo miesto, jie pasirūpina, jog siunta būtų pristatyta pačiu priimtiniausiu ir patogiausiu būdu ✌Tad jums nebereikia rūpintis klausimais ‘’kaip ir kada nusigauti iki sandėlio?’’ - visus siuntimo arba grąžinimo darbus atliks mūsų partneriai 👌

Pagrindinis mūsų partnerių sandėlis yra Vilniuje, tačiau tai tikrai nėra bėda - iš čia įrangą šis siuntų centras gali pristatyti į bet kokį jūsų nurodytą adresą NEMOKAMAI. Įranga jus pasieks supakuota, tad taip pat tikimės, jog sandariai supakuosite įrangą ją grąžindami/pasikeisdami. Užsiregistravę įrangos atsiėmimui, pasikeitimui arba grąžinimui, per 1-2 dienas gausite pranešimą iš mūsų partnerių, kuris patvirtins jūsų siuntos pristatymą (jame taip pat bus ir siuntos numeris), kuris taip pat jus pasieks kelių dienų bėgyje.💙

O užsiregistruoti atsiimti, grąžinti arba pakeisti įranga yra kaip niekada paprasta - viskas pasiekiama vienoje registracijos formoje! Svarbu paminėti:

  • Nereikia įvesti savo vardo ir pavardės, telefono numerio bei el.pašto adreso - ši informacija bus integruota automatiškai iš jūsų kurjerio-partnerio paskyros!

  • Kiekviena įrangos registracijos formos nuoroda yra unikali ir skirta būtent jum, tad ja dalintis negalima.

  • Šią formą galite pasiekti keliais būdais: susisiekus su mūsų pagalbos komanda arba kurjerių-partnerių programėlėje atsidarius pagalbos skiltį.