Kaip atsijungti nuo programėlės?

Jeigu pristatydami užsakymus ir vykdydami veiklą norite dar efektyviau valdyti savo laiką, šis polapis yra kaip tik jums - jame mes norėtume priminti, kaip paprastai ir sklandžiai galima atsijungti nuo programėlės, jeigu tuo metu nenorite gauti daugiau užsakymų ir keliaujate pailsėti.

Tad jeigu planuojate kuriuo nors metu atsijungti, savo atsijungimą suplanuoti tikrai galite pačioje Wolt kurjerių-partnerių programėlėje. Kaip tai padaryti?

Pasinaudojus programėlėje esančią funkcija "Atsijungti po turimų užsakymų/Go offline after current tasks", sistema jus pati "atjungs", kai visi tuo metu priskirti užsakymai bus pristatyti. Tokiu būdu puikiai suplanuosite savo laiką, ir nesukelsite nesklandumų su pristatomais užsakymais - jie nevėluos, nes staiga nebus perskirti kitiems kurjeriams-partneriams. 🚀

Taip pat primename, jog Wolt kurjeriams-partneriams gavus užsakymą suteikiame galimybę jį priimti arba atmesti - tad atmetus užsakymą taip pat drąsiai galite atsijungti nuo programėlės.

O atsijungus nuo jos rekomenduojame palikti ir grįžtamąjį ryšį - kiekvieną paliktą komentarą bei įvertinimą nuodugniai peržiūrime. Jūsų suteikiamas grįžtamasis ryšys mums yra labai svarbus!