Kas yra Wolt ir kaip tapti kurjeriu-partneriu?

Kas yra Wolt?

Wolt - tai platforma, kuri jungia klientus, restoranus bei parduotuves, ir kurjerius-partnerius. 🙌 Mes siūlome jums galimybę bet kurią dieną ir jums patogiu metu naudotis Wolt kurjerių programėle ir pristatant užsakymus padidinti savo pajamas.

Atliekamų pristatymų kokybė gali daryti tiesioginę įtaką Tavo pajamoms. Nes klientai, kurie lieka patenkinti suteikta paslauga, ateityje gali pateikti daugiau užsakymų. 🤑 O daugiau užsakymų = didesnės pajamos. 🤑 Štai kodėl verta pristatyti užsakymus profesionaliai, efektyviai ir vadovaujantis taisyklėmis bei nuostatomis.

Wolt kurjerio-partnerio ypatumai

Mes vertiname laisvę ir lankstumą. Jūs nusprendžiate, kada norite pristatyti užsakymus ir taip pat laisvai galite prisijungti iš bet kurios miesto vietos tuo laiku, kai yra mūsų platformos darbo laikas. Jūs taip pat pasirenkate savo pristatymo teritoriją, tad nepamirškite, kad turite prisijungti to miesto teritorijoje. Ekrane pasirodys jums tinkamiausias užsakymas, o jūs nuspręsite, ar norite jį priimti, ar ne. Už šios magijos slypi Wolt algoritmas, kuris suderina užsakymus su tinkamu kurjeriu partneriu. Tai priklauso nuo vietos ir transporto priemonės tipo, todėl svarbu paminėti, kad nėra jokio asmeninio šališkumo ar pirmenybės - tiesiog algoritmas siekia kuo veiksmingiau pristatyti užsakymus mūsų klientams. 🚀

Nesvarbu, ar mėgstate važinėtis motorinėmis transporto priemonėmis, tokiomis kaip automobiliai ar motociklai, ar labiau patinka keliauti po miestą dviračiu, jūs pasirenkate, kaip nuvykti iš taško A į tašką B. 🛵 Taip pat nuo pat pirmos dienos mes jums padedame su funkcionalia įranga. Kiekvienas kurjeris-partneris bendradarbiaujantis su Wolt, turi galimybę naudotis mūsų madinga šviesiai mėlynos spalvos įranga. Į ją įeina striukės ir kepurės įvairioms oro sąlygoms bei specialūs pristatymo krepšiai jūsų pageidaujamai transporto priemonei. Visi priedai teikiami tikintis, kad jūsų patirtis taps malonesnė. 🚗

Nepamirškime, kad jūs patys sprendžiate, su kuo vykdyti veiklą - tai dar vienas bendradarbiavimo su mumis privalumas. Nėra jokio skirtumo ar jūs pristatote užsakymus ir su kita pristatymo platforma, nes tai - jūsų laisvė rinktis!

Ko reikia, norint būti Wolt kurjeriu-partneriu?

1. Turėti tinkamus dokumentus;

2. Šnekėti lietuvių arba anglų kalba;

3. Turėti tinkamą įrangą:

Transporto priemonę (automobilį, dviratį, motociklą, paspirtuką)

Veikiantį mobilųjį įrenginį

4. Turėti galimybę pristatyti užsakymus viename iš miestų, kuriuose veikia Wolt platforma: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Palangoje.

Kokių dokumentų reikia, norint būti Wolt kurjeriu-partneriu?

1. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento:

2. Atsiskaitomosios sąskaitos numerio:

3. Individualios veiklos pažymos kopijos bei jos numerio:

Kaip pateikti paraišką, norint tapti Wolt kurjeriu-partneriu?

Tai padaryti iš tiesų labai paprasta ir lengva. Spustelėjus nuorodą apačioje, užtruksite vos kelias minutes, kad pateikti savo duomenis! Taip pat į savo mobilųjį įrenginį nepamirškite atsisiųsti Wolt kurjerių-partnerių programėlės!

Kas nutinka pateikus paraišką?

Atėjus laikui, mūsų komanda peržiūrės jūsų pateiktus duomenis ir dokumentus. Jei su viskas tvarkoje, jums bus išsiųstas pakvietimas prisijungti prie Wolt kurjerių-partnerių bendruomenės, ko pasekoje galėsite susikelti reikiamus dokumentus bei pasirašyti mūsų bendradarbiavimo sutartį.