Įranga

Jūs turite galimybę iš Wolt pasiskolinti vandeniui atsparias striukes, marškinėlius ir specialiai maisto gabenimui pritaikytus krepšius.

Užsiregistruoti atsiimti įranga yra labai paprasta - viskas pasiekiama vienoje registracijos formoje! Nereikia įvesti savo vardo ir pavardės, telefono numerio bei el.pašto adreso - ši informacija bus integruota automatiškai iš jūsų kurjerio-partnerio paskyros! Kiekviena įrangos registracijos formos nuoroda yra unikali ir skirta būtent jum, tad ja dalintis negalima. Šią formą galite pasiekti keliais būdais: susisiekus su mūsų pagalbos komanda arba kurjerių-partnerių programėlėje atsidarius pagalbos skiltį.

Jūs, kaip Wolt kurjeris - partneris, turite pasirūpinti, jog užsakymai būtų pristatomi su tvarkingu krepšiu. Švarus krepšys yra būtinas siekiant užtikrinti tinkamą maisto kokybę bei gerą aptarnavimą. Taigi, kaip efektyviai ir kaip dažnai reikėtų prižiūrėti savo krepšį? Paprasčiausias atsakymas: krepšį reikėtų valyti kasdien, prieš pradedant vykdyti užsakymus! Tik palaikydami švarą po kiekvienos pristatymo dienos, pašalindami maisto likučius ir palikdami krepšį atvirą, kad išdžiūtų, galite užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi jame!