Kaip pasiruošti puikiai veiklos vykdymo dienai?

Patikrinkite orų prognozes

Gera diena pristatyti užsakymus ir vykdyti veiklą prasideda įsitikinus, kad esate tam pasiruošę. Patikrinkite savo miesto orų prognozes ir būtinai dėvėkite lauke esančiai temperatūrai tinkamą drabužių kiekį, bei drabužius, atsparius lietui, jeigu tuo metu mieste lyja (šią funkciją puikiai atlieka Wolt vasarinė striukė). Tinkamai pasiruošti oro sąlygoms gali prireikti daugiau laiko, tačiau dienos eigoje padėkosite sau už tai!

Orų prognozių patikrinimas jums taip pat leis žinoti ar tuo metu mieste susidurtumėte su slidžia kelių danga bei ar esant vėjui jums reikėtų būti atsargesniems važiuojant per tiltus ar atviras erdves. Kai vėjo greitis yra stipresnis negu 25 km/h arba 7 m/s, jums reikėtų būti ypatingai atsargiems.

Nepamirškite pasikrauti savo mobilaus įrenginio ar išorinės baterijos

Prieš iškeliaudami į miesto gatves įsitikinkite, jog jūsų mobilusis įrenginys yra pasiruošęs tarnauti jums ir pagelbėti pristatyti užsakymus visą jūsų veiklos dieną!

Taip su savimi yra pravartu turėti ir išorinę bateriją, kuri padėtų jums užtikrinti, kad net ir išsikraunant mobiliajam įrenginiui, nereikėtų įsiminti restoranų, parduotuvių ar klientų adresų bei galėtumėte jį pasikrauti ir toliau sėkmingai vykdyti veiklą!

Nepamirškite saugumo

Vykdant veiklą nepamirškite išlikti saugiais. Kadangi didžiąją dalį savo veiklos vykdymo valandų praleidžiate kelyje, daug dėmesio turite skirti saugumui. Yra keletas pagrindinių atsargumo priemonių, kurių galite imtis, kad išliktumėte saugiais. Laikykitės kelių eismo taisyklių, mobilujį įrenginį naudokite saugiai ir įsitikinkite, kad jūsų transporto priemonė ir įranga yra geros būklės. Jei norite plačiau su tuo susipažinti, paspauskite žemiau esantį mygtuką.