‘’Pasikalbėjimai su Wolt kurjeriais-partneriais’’

Pernai pristatėme jums naują ir mūsų rinkoje dar nenaudotą konceptą - ‘’Pasikalbėjimus su Wolt kurjeriais-partneriais’’! Juo siekiame su mūsų kurjerių-partnerių bendruomene palaikyti glaudų ryšį ir pasidalinti geraisiais pavyzdžiais, patirtimi bei kasdienybe, kuri nebūtinai būtų susijusi ir su vykdoma kurjerio-partnerio veikla 💥

Pristatome antrąjį šių pasikalbėjimų pašnekovą - Marių V., kuris vykdo veiklą Vilniuje bei Palangoje!

Dėkojame, Mariau, jog sutikai su mumis pabendrauti ir nuoširdžiai bei atvirai atsakyti į pateiktus klausimus 💪

Kiek laiko esi kurjeris-partneris ir kas tave paskatino prisijungti prie Wolt Kurjerių- partnerių komandos?

Labai mėgstu važinėti dviračiu, važinėju daug ir dažnai. Vieną dieną pagalvojau, kodėl gi neuždirbus iš šio savo hobio? Paskambinau į mokesčių inspekciją, susitvarkiau individualios veiklos pažymą ir tapau „Wolt“ kurjeriu-partneriu. Jau daugiau nei metai, kai taip važinėju.

Kokios vietos mieste tau sukelia daugiausiai teigiamų emocijų atliekant pristatymus?

Dirbdamas „Wolt“ kurjeriu-partneriu atradau miestą iš naujo: siaurus, trumpesnius keliukus, įdomius kiemus ir skersgatvius, naujas vietas, kurių kitu atveju, greičiausiai, niekada nebūčiau aptikęs. Vis dėlto gražiausias ir maloniausias pasivažinėjimas visada laukia senamiestyje. Mokykloje daug sykių kalbėjome apie tai, koks jis ypatingas Vilniuje, bet važiuodamas dviračiu tą stebuklingą jausmą jaučiu gyvai ir tai man visada pakelia nuotaiką, įkvepia.

Kaip sprendi stresines ar sudėtingas situacijas, kai teiki paslaugas ir vykdai veiklą?

Turbūt kaip ir bet kokiame darbe, kurjeriai kartais patiria stresines situacijas – vėluojantys užsakymai, netinkamai nurodytas adresas, avarijos, alkani (gal dėl to – ne nuotaikoje?) klientai. Bet aš manau, kad tai ne sunkumai, o iššūkiai. Svarbu ne kas nutinka, o kaip į tai pažiūrėsi. Dažniausiai renkuosi į tą stresą reaguoti su humoru – pavyzdžiui, paskutinį kartą vežant picą, navigacija atkakliai rodė, kad valgyti norėjusi Aldona gyvena kapinėse... O jei rimčiau – visuomet sulaukiu pagalbos iš draugiškos „Wolt Support“ komandos, kuri atsako labai greitai ir padeda išspręsti kilusias problemas.

Ar ''Wolt'' skatina tarpusavio komunikaciją ir bendradarbiavimą. Ar bendrauji su kitais bendruomenės nariais?

Tikrai taip! Dirbdamas susiradau naujų draugų, su jais dažnai bendrauju, kai būna ramesnis pusvalandukas tarp užsakymų ar kai nusprendžiu pasidaryti pertrauką. Pasitariame ir kai iškyla koks su darbu susijęs klausimas, patariam vienas kitam, kaip greičiau nuvažiuoti iš taško A į tašką B, ir aišku – pajuokaujam!

Ar būdamas Wolt kurjeriu-partneriu išmokai kažko naujo?

Darbas „Wolt'e“ skatina bendravimą su žmonėmis, gerina orientaciją mieste, bei didina vikrumą! Man visada patikdavo bendrauti, bet dabar dar lengviau užkalbinti nepažįstamą žmogų, paklausti kelio arba nudžiuginti maisto laukiančius žmones, kad jų skanėstai važiavo be nuotykių ir yra vis dar karšti! Išmokau greitai ir efektyviai išvežioti užsakymus, nekreipti dėmesio į smulkius nesklandumus, nepasimesti, labiau pasitikiu savimi. Be to, dar atsakingiau ir rimčiau ėmiau žiūrėti į eismą kelyje, nes esu atsakingas ne tik už save ir aplinkinius, tačiau ir už vežamą maistą.

Kokie tavo hobiai?

Turiu daugiau pomėgių, nei laiko juos vystyti. Užsiimu videografija ir fotografija, montuoju vaizdo klipus, šiemet įsigijau droną ir išsilaikiau egzaminą, kad gaučiau oficialias teises jį valdyti. Mokausi groti gitara ir būgnais, buriuoju, lankau sporto klubą, kartai savanoriauju Rimanto Kaukėno labdaros fonde. Kad spėčiau padaryti viską, ką noriu, turiu labai gerai planuoti laiką, tai šioje srityje dar tikrai turiu, kur tobulėti. Visgi, labai patogu, kad dirbdamas „Wolt“ esu „pats sau bosas“ - dirbu tada, kai galiu ir tiek, kiek galiu.

Ar yra daina, kuri pagalvojus apie Palangą iš karto skamba tavo galvoje?

Anksčiau, kai atostogavau čia su šeima, mus pasitikdavo V.Katunskytės „Robis“, bet išvežiodamas maistą vienoje ausyje visuomet turiu ausinę ir joje groja - (It goes like) Na Na Na by Peggy Gou.

Ko palinkėtum savo kolegoms, vykdantiems kurjerio - partnerio veiklą?

Netingėkit! Čiupkit dviratį, įsijunkite „Wolt Partners“ programėlę ir pirmyn! Maistas pats savęs nepristatys, o geriausias „bonusas“, kurį šis darbas suteikia yra nemokamas sportas. Kur dar rasite treniruotes, už kurias dar ir gausite pinigų?